بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی ایلام

مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: آموزش نیاز اساسی برای تحقق رسالت‌های ذاتی هر مجموعه است و خوشبختانه جهاددانشگاهی نیز در این زمینه سرآمد است.
به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، دکتر «مظفر علی‌شائی» در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی واحد استان، اظهار کرد: جهاددانشگاهی تلفیقی علم و عمل است و تاکنون توانسته است در عرصه‌های مختلف گام‌های تاثیرگذاری را بردارد.
وی با اشاره به فعالیت‌ها و همکاری مشترک بین وزارت ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی، گفت: در استان ایلام نیز از هرگونه همکاری مشترک استقبال می‌کنیم و از تجربه‌های علمی، فرهنگی و پژوهشی جهاددانشگاهی بهره‌مند خواهیم شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به اهمیت آموزش استاندارد در پیشبرد امور و کسب موفقیت‌های بیشتر و تحقق رسالت‌های ذاتی هر مجموعه، تصریح کرد: خوشبختانه آموزش‌های جهاددانشگاهی از استانداردهای لازم برخوردارند و از این ظرفیت عظیم استفاده خواهد شد.
علی‌شائی ادامه داد: نیاز سنجی درباره مشاغل نوظهور، ترویج مصرف گیاهان دارویی، اصلاح فرهنگ کار و مهارت‌افزایی از جمله مواردی است که در مجموعه‌ی جهاددانشگاهی به عنوان نیاز جامعه مخصوصا نسل جوان به خوبی مورد توجه قرار گرفته که زمینه مناسبی برای همکاری‌های بیشتر است.
مهندس «سیدغلامرضا حسینی» رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از فعالیت‌های جهاددانشگاهی اظهار کرد: اجرای برنامه شتابدهی کسب و کارهای فناورانه‌ جوانان از جمله نمونه‌های همکاری‌های مشترک بین ورزش و جوانان و جهاددانشگاهی است که در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی استان نیز در حال اجرا است.
عضو هیئت علمی جهاددانشگاهی با بیان اینکه تلاش همدلانه بهترین کمک به توسعه‌ی استان است، گفت: جهاددانشگاهی آماده همکاری با همه‌ی بخش‌های جامعه در زمینه‌های گوناگون است.
در پایان این دیدار ، مدیرکل ورزش و جوانان استان ازبخش‌های مختلف مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی ایلام بازدید کرد.