اخبار و رویدادها

برگزاری کارگاه دو روزه‌ی "نقش رسانه‌ها در کنترل آسیب‌های اجتماعی" 1398/01/29

با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل امور اجتماعی استانداری ایلام، رییس جهاد دانشگاهی ایلام ، جمعی از مدیران فرهنگی و خبرنگاران استان در کارگاه دو روزه نقش رسانه ها در کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی بررسی شد.
برگزاری دوره پیشرفته عروسک سازی- عروسک گردانی در جهاد دانشگاهی 1397/12/21

اداره کل بهزیستی استان ایلام با همکاری جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی (نمایش عروسکی) در دوره پیشرفته آن به مدت 5 روز نموده است.
برگزاری دوره‌های آموزشی توانمندسازی ویژه سمن‌های استان ایلام 1397/12/14

​ با همکاری دفتر امور اجتماعی استانداری و جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام سه دوره آموزشی با سرفصل های جداگانه جهت توانمندسازی بیشتر سازمان های مردم نهاد در محل جهاد دانشگاهی برگزار شد.
برگزاری آزمون جامع مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمای ایرانگردی و جهانگردی در جهاد دانشگاهی ایلام 1397/12/10

آزمون جامع مدیران فنی دفاتر خدمات مسافرتی و راهنمای ایرانگردی و جهانگردی در جهاد دانشگاهی ایلام برگزار شد
برگزاری دوره آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق ویژه مدیران زن 1397/11/09

​دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با همکاری جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با هدف تحقق اهداف مدیریتی برای زنان در سطوح مدیریتی اقدام به برگزاری دوره‌ی آموزشی برنامه‌ریزی استراتژیک و تفکر خلاق ویژه مدیران زن در محل سالن اجتماعات استانداری ایلام نمود.
اجرای طرح تقویت گفتمان بین نسلی توسط جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام 1397/11/08

​جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام در حال برگزاری طرح تقویت گفتمان بین نسلی با همکاری دفتر امور بانوان و خانواده و آموزش و پرورش شهرستان ایلام است. این طرح ویژه‌ی دختران نوجوان و مادران در مدرسه راهنمایی پیام شهدا در حال برگزاری است.
هنر درمانی در جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام 1397/11/07

​بررسی‌های انجام گرفته نشان می‌دهد اختلالات عاطفی و روانی یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در کاهش کیفیت زندگی در تمام جوامع است. یکی از شیوه‌های نوین مقابله با ناراحتی‌های روانی و عاطفی که در سطح جهان مورد تاکید قرار گرفته است و استفاده از آن کم کم قرار مورد تاکید گرفته است به صورت گسترده رواج یافته، بهره‌گیری از تکنیک‌های هنر درمانی است.
برگزاری کارگاه آموزشی دانسته‌های پیش از ازدواج ویژه‌ی دختران دانشجو 1397/11/07

آگاهی یافتن دختران در شرف ازدواج نسبت به انتخاب صحیح همسر یکی از دغدغه‌های دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ایلام است که با همکاری جهاد دانشگاهی در محل سالن جلسات دانشگاه جامع علمی کاربردی این موضوع را با دختران دانشجو به اجرا گذاشت.
حضور مدیران و کارشناسان اداره کل تامین اجتماعی در جهاد دانشگاهی ایلام 1397/11/06

اداره کل تامین اجتماعی استان ایلام با توجه به احساس ضرورت آموزش برای مدیران و کارشناسان خویش در بخش‌های مختلف و تسلط آنها بر مهارت‌های کامپیوتری اقدام به برگزاری مرحله به مرحله‌ی مهارت های هفت گانه با همکاری جهاد دانشگاهی نمود.
برگزاری نشست اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر در محل جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام 1397/11/06

در این نشست اساتید مدعو، به بیان راه‌های اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر با تکیه بر ظرفیت‌های جامعه هدف مورد بررسی قرار گرفت.